... život není nic jiného, než jen cesta ke smrti ...

zajimavej rozhovor:)

9. června 2007 v 17:36 | Smíííšek xĐ
Zajimavej rozhovor :) je videt že Marilyn fakt neni zase takovej debil;).. si přečtěte jak mluvil :) řeč na ůrovni ....
NYROCK: Spolu s Twiggym jste hráli menší role ve filmu Lost Highway. Jak jste se k tomu dostali?
MANSON: Známe se s Lynchem strašně dlouho a vždycky jsme chtěli v něčem hrát. David se nás zeptal jestli si nechceme zahrát a napsat jednu písničku na soundtrack.
NY: Jak se ti ten film líbí?
MM: Líbí. Určitě je to jeden z nejlepších Davidových filmů. Dimenze v níž vypráví své příběhy je odlišná. Zásadně se liší od všech vžitých struktur, ale pořád ještě nemůžu úplně přijít na to, co nám vlastně chtěl říct...

NY: Slyšela jsem, že plánuješ spolupráci s W.A.S.P. Je to pravda nebo jen další drb?
MM: Nejspíš o tom uvažovali, ale nikdy mě nekontaktovali. Pak se může zdát, že jsem s jejich nabídkou nesouhlasil.. to se mi stává dost často.
NY: Jednou jsi prohlásil, že šok-rockeři z W.A.S.P patří mezi lidi, co tě nejvíc ovlivnili, ale jejich nové album K.F.D. zní jako by spíš oni kopírovali tebe...
MM: Nevidím žádné propojení mezi námi a W.A.S.P a ani bych nenazýval naší hudbu šok-rockem. Tohle je něco, co si vymysleli lidi, co o nás píšou. Když jsem chodil na High School (obdoba naší střední školy), myslel jsem si že W.A.S.P jsou celkem dobrá kapela, ale od té doby uplynulo hodně času. Pořád se mi líbí některé jejich starší věci, ale v současnosti nevidím žádný důvod, proč bychom s nimi měli spolupracovat.
NY: Je pravdou, že Billy Corgan ze Smashing Pumpkins a Marilyn Manson spolu plánují nahrát album?
MM: O novém albu uvažujeme v listopadu nebo prosinci, ale ještě jsme nenapsali žádné písničky. Jenom uvažujeme že listopad a prosinec bude dobrá doba.
NY: Ale tvoje se Sneaker Pimps je už hotová věc ne?
MM: Ano, nahrajeme jednu skladbu (Long Hard Road Out Of Hell) na soundtrack společně se Sneaker Pimps.
NY: O čem ten film bude?
MM: Bude o (film "Spawn") chlapovi, co byl zabit a byl odsouzen k tomu, aby našel cestu ke svému původnímu životu, aby našel svou ženu, která ho opustila, a aby vrátil všechno do správných kolejí. Je to jeden s těch heroických příběhů, které americké publikum zbožňuje.
NY: Vyhráli jste soudní spor proti guvernérovi státu New Jersey. Snažil se vám zabránit vystoupit na stadiónu Giants Stadium během turné Ozzyho Osbourna. Myslíš, že šlo o vítězství umění nad byrokracií?
MM: Určitě, byli jsme první kapela, které chtěli zatrhnout koncert na Giants Stadium a pouhý fakt, že jsme je přitáhli k soudu a vyhráli jsme dává pro jednou naději, že nic podobného se už nikdy nestane.
NY: Pomáhal vám Ozzy?
MM: V podstatě jsme se domluvili, že budeme bojovat sami za sebe, ale je dobré vědět, že byl s námi. Věci, jako je tahle se mu během jeho kariéry stávaly, takže rozuměl tomu za co bojujeme: za svobodu umění.
NY: Britský magazín Kerrang! zveřejnil, že jistá Australanka se pokusila o sebevraždu, protože byla příliš mladá než aby mohla vidět váš koncert.
MM: To nevím. Tuhle story slyším poprvé, ale v podstatě to může být pravda - někdo jí mohl dát lístek na show.
NY: Cítíš se odpovědný za to že někteří příznivci jdou do těchto extrémů?
MM: Myslím si, že nikdo se nemůže cítit odpovědný, když si rozpářu zápěstí. Na naše koncerty chodí mnoho různých lidí. Lidi, co nás milují a lidí co nás nenávidí. Někteří z nich reagují různými způsoby. Možná, že je to způsobem, kterým prezentuji různé věci. Prezentuji je extrémním způsobem, který způsobuje extrémní reakce. Myslím, že je velmi zajímavé jak odlišně lidé reagují. Myslím, že lidé se chovají odlišně, aby na sebe upoutali pozornost. A my všichni potřebujeme pozornost.
NY: Vídáš hodně divných fanoušků na tvých vystoupeních?
MM: Je jich tolik, že je obtížné zaměřit pozornost na jednu osobu. Když se dívám do publika, vidím hodně lidí, kteří dělají nejrůznější podivnosti, aby upoutali moji pozornost. Je tu pár holek, co s námi jezdí po Americe a pokaždé jsou v první řadě. Oblékají se jako my a zdá se, že každá naše písnička je pro ně intenzivní emocionální zkušeností.
NY: Ale ty tvrdíš, že nemáš rád, když tě někdo kopíruje, a že individualismus je ta nejdůležitější věc.
MM: Je to jejich způsob vyjádření svého já, jejich způsob, jak se cítit šťastně. Kdybych je měl soudit, posadil bych se do stejné lodi s lidmi, kteří kritizují mě, a kteří se pokoušejí zastavit moje vystoupení. Pokud jsou spokojeni s tím co vytvářejí, čím bych byl já, kdybych je obviňoval?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Co říkáte na Marilyna Mansona ?

Nej zpěvák pod sluncem ! 35.3% (76)
má super písničky! 10.7% (23)
neznám ho 9.3% (20)
ujde 10.2% (22)
proboha kdo ho muže poslouchat?! 7.9% (17)
libi se mi jeho styl... 11.2% (24)
je to magor 15.3% (33)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama