... život není nic jiného, než jen cesta ke smrti ...

Marilyn Manson ... podraz vůči kapele ?! x(

27. srpna 2007 v 20:39 | x_Brembík_x
mnoo... nevim jak se k tomu vyjadřovat... každej je nějakej ale tohle je fakt hnusnej podraz od Marilyna a ete k tomu ty sostatky..mno poseudte sami.... v tomhle mě sklamal :( ...
.
Zpěvák Marilyn Manson (38) čelí žalobě, že za posledních čtrnáct let okradl svou kapelu o horentní sumu 20 miliónů dolarů. Vrchní soud v Los Angeles se o případ zajímá o to více, že si zpěvák pořídil za uvedenou částku sbírku nejrůznějších zrůdností vytvořených z mrtvých lidských těl, což může být protiprávní.
8.8. 2007 10:55
LOS ANGELES - Marilyn Manson, vlastním jménem Brian Warner, údajně nechal svou kapelu celá léta žít v domnění, že jejich výdělky jsou mnohem nižší, než ve skutečnosti byly.
Na podvod se mělo přijít až při prošetření účetnictví, které se provedlo na podnět bývalého klávesisty kapely Stephena Biera (43). Ten také podal na Mansona žalobu.
"Najednou mi došlo, za co si Marilyn pořídil všechny ty nechutnosti. V jeho domě můžete nalézt rozsáhlou sbírku afrických masek vyrobených z lidské kůže, kostru čtyřleté čínské holčičky, kostru muže žijícího v 17. století nebo nejrůznější obřadní předměty vyrobené z kůže mrtvých lidských těl. Zvedá se z toho žaludek," nechal se slyšet Bier pro místní losangeleský deník.
zdroj: novinky.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Co říkáte na Marilyna Mansona ?

Nej zpěvák pod sluncem ! 35.3% (76)
má super písničky! 10.7% (23)
neznám ho 9.3% (20)
ujde 10.2% (22)
proboha kdo ho muže poslouchat?! 7.9% (17)
libi se mi jeho styl... 11.2% (24)
je to magor 15.3% (33)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama